Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Ігри на VR для Playstation 4

Ігри на VR для Playstation 4

Найкращі ігри для Playstation VR

Віртуальна реальність - це новий світ в відеоіграх. Ви можете перенестися в іншу країну, на іншу планету, в іншу реальність. Можете відчути на собі як це бути героєм або лиходієм. Можете бути твариною або вигаданою істотою. Все це дозволяє вам зробити шолом віртуальної реальності від Sony. Але як підібрати цікаву гру, не перекопуючи всі огляди?

Good-Game зробив добірку цікавих ігор на VR, що дозволить Вам барвисто провести не один вечір.

1) Resident Evil 7 Biohazard VR - Ця гра була прийнята критиками як «Повернення до витоків серії». У цьому хоррорі, Вас чекає постійний жах, що ховається в коридорах. Ви шукайте свою дружину, і потрапляєте в сімейство людоїдів в закинутому особняку. Вирішуєте різні головоломки, обшукуєте тайники і боритесь з ворогами. Також Вас буде переслідувати постійне відчуття клаустрофобії.

Результат пошуку зображень за запитом resident evil 7 biohazard vr

2) Loading Human VR - цікава пригодницька гра, в якій Вам потрібно буде знайти Quintessence - джерело енергії, що дозволяє повернути процес старіння. Під час гри ви вільно переміщуєтесь по локаціях, фізично взаємодієте з персонажами. Відправляйтеся в незвіданий космос в пошуках найсильнішого джерела енергії у Всесвіті.

Результат пошуку зображень за запитом loading human vr

3) Fruit Ninja VR - всесвітньо відома Аркада, в якій вам належить різати фрукти на швидкість, ухиляючись або відбиваючи бомби, і головне, не потрібно за собою прибирати;)

Результат пошуку зображень за запитом fruit ninja vr

4) Starblood Arena VR - Пристебнувся? Злітаємо! Створюйте свій корабель і вперед на війну з друзями або проти ШІ. Переміщайтеся на всі 360 градусів і завоюйте любов всієї галактики!

Результат пошуку зображень за запитом starblood arena vr

5) RIGS: Mechanized Combat League - Це бої майбутнього! Ви керуєте бойовими костюмами майбутнього, на спортивних аренах. Коли покращуєте свої навички - Вам відкриваються додаткові костюми, для одиночного режиму, а потім грайте в мережі і ставайте кращим в світі!

Результат пошуку зображень за запитом rigs vr

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner