Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Tom clancy's The Division 2

Tom clancy's The Division 2

 Дії The Division 2 відбуваються в столиці США Вашингтоні через 7 місяців після сплеску пандемії в Нью-Йорку. Мегаполіс зараз близький до катастрофи. Останнє можливе порятунок суспільства — бійці Спецзагону 

 

· У Tom clancy's The Division 2 тепер можна буде грати групами до 8 осіб.

· У проекті з'являться рейди. Розробники стверджують,що ці особливо складні завдання зажадають серйозних особистих умінь учасників і командної взаємодії.

Також у другій частині The Division повернеться «Темна зона» і ряд знайомих режимів для PvP. Крім цього, після досягнення максимального рівня у гравців залишиться безліч варіантів розвитку персонажа. Так, «прокачавшись» до межі вам запропонують вибрати спеціалізацію — стрілок, підривник або виживанням. У кожної з них своє дерево розвитку, унікальні модифікації умінь, таланти, інструменти та види зброї.

Як сказав ігровий директор Ubisoft Massive Матіас Карлсон (Mathias Karlson) після офіційного анонсу Tom clancy's The Division 2, процес створення чого-небудь є важливою частиною майбутнього проекту, так як дозволяє вчитися на помилках і покращувати свої навички. Над другою частиною The Division працює все та ж команда.
«Це неймовірна можливість для нас взяти все, чого ми навчилися, і весь той досвід від першої гри, і вкласти їх у Tom clancy's The Division 2, — сказав він. — Крім того, технологія розвивається. Движок Snowdrop зараз набагато краще і здатний на більше, ніж коли ми випустили The Division. Він був фантастичний, але зараз ми можемо зробити більше. Тому хочемо скористатися цією можливістю, що було б набагато складніше з вже запущеною грою. Причин створення Tom clancy's The Division 2 багато».

Крім того, під час зборів Ubisoft підтвердила, що Tom clancy's The Division 2 надійде в продаж до кінця березня 2019 року.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner