Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Overkill's The Walking Dead

Overkill's The Walking Dead

Overkill's The Walking Dead - шутер від 1-го особи від шведської студії Overkill Software. Студія Overkill, відома по кооперативного бойовика Payday 2.

Гра буде присвячена зомбі-апокаліпсису, в якому головним героям належить виживати. Основні події розгорнуться в околицях Вашингтона, де персонажам належить побудувати власну базу та здійснювати вилазки в повний небезпек світ заради видобутку запасів і ресурсів. Гра запропонує гравцям об'єднатися в команду з чотирьох осіб для виконання різних місій і рейдів, в ході яких вам доведеться розшукувати припаси і вижили, щоб зміцнити свій табір від будь-якої загрози, будь то мертвої або живої. Кожен персонаж володіє своїми особливими здібностями, древом навичок та історією, але у всіх у них є загальна мета, в якій виживання і командна робота, мають першорядне значення.

Імпровізація - головний помічник на шляху до мети, оскільки на 100% ви не знаєте нічого і натовп зомбі завжди знаходиться десь за рогом. Місії можна виконувати різними способами – наприклад, приховано або відкрито атакуючи всіх, хто зустрінеться на шляху. При цьому в якості противників виступлять не тільки ходячі мерці, але й інші вижили, які можуть належати до ворожих фракцій. Зомбі, до речі, можна використовувати в своїх цілях – наприклад, відвернути противника або завести його в пастку.

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner