Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

В Shadow of the Tomb Raider була альтернативна кінцівка, яку вирізали патчем першого дня

В Shadow of the Tomb Raider була альтернативна кінцівка, яку вирізали патчем першого дня

Прийнято вважати, що сюжет в останніх Tomb Raider зірок з неба не хапає. Однак Shadow of the Tomb Raider все-таки змогла викликати драму навколо своєї історії. Шкода, що винні в цьому не стільки сценаристи, скільки термінові виправлення в патчі першого дня.

Далі будуть спойлери. Ви попереджені.

Як пише Kotaku, катавасія закружляла в середу на сайті Tomb Raider Forums. Вранці того дня користувач під ніком Tombstone задався питанням: «Ніхто не обговорював лист, який Лара отримує від Натли? Може, Натла стане головним лиходієм в наступних іграх?»

Мова про Жаклін Натле — ключовий антагонистке з самої першої Tomb Raider 1996 року, яка також з'являлася в Tomb Raider: Anniversary і Tomb Raider: Underworld.

Інші користувачі форуму відреагувала спокійно: мовляв, ніякого листа немає, а всі свідчення — це «фотошоп» і чутки. Tombstone здивувався: «Ні, вона отримує лист. У мене гра без патча, і на листі сказано „Леді Лару Крофт від Жаклін Натли“. Воно справжнє. Або ви троллите, хлопці?». Як справжні мережеві борці за справедливість, Tombstone і інші відвідувачі влаштували суперечку на кілька сторінок. «Клянуся, це не фейк! Чому ви вважаєте, що це фейк?» — журився надмогильній плиті.

Зрештою Tombstone перепрошел гру заново, щоб довести, що в Інтернеті хтось не правий. І дійсно довів, приклавши запис свого проходження.

З'ясувалося, що більшість не бачило сценки, про яку говорить надмогильній плиті. Вона з'являється після титрів — саме тоді, коли фільми і ігри люблять залишати передумови до наступних частинах серії. Однак у інших геймерів просто запускався інший епілог.

Остаточно ситуацію роз'яснили розробники Shadow of the Tomb Raider. Вони визнали, що у версію гри без патча першого дня прокралася сцена, якої там бути не повинно. Автори обирали між декількома шляхами розвитку сюжету і випадково вставили ту гілку, від якої відмовилися. Девелопери порадили завжди грати з останніми апдейтами — тільки так, мовляв, можна отримати найактуальніше «експірієнс».

Подивитися обидва варіанти фіналу ви можете в роликах нижче. Відзначимо, що в офіційній кінцівці теж є відсилання до Tomb Raider 1996-го, тільки іншого штибу: на стіні в кабінеті Лари висить малюнок з тиранозаврів і пірамідою — знаковими символами першої гри серії. А от листи від Натли в канонічній сценці дійсно немає.

Версія без патча:

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner