Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima - самурайський екшн, який був представлений на Е3 2018.

Нам доведеться опинитися в Японії 1274 року і потрапити в самий розпал монгольської навали. Ви візьмете на себе роль Джина Сакая - одного з найвідоміших і найсильніших самураїв, прізвиськом якого і буде Привид Цусіми (Ghost of Tsushima). Подорожувати він буде на коні - Нобу.


За словами розробників, під час створення Ghost of Tsushima вони взяли за основу три основних принципу: бруд, кров і сталь — а основним джерелом натхнення для них стали фільми Акіри Куросави: "Якщо ви подивитеся фільм Куросави, то помітите одну дуже цікаву особливість: всі постійно рухається. Там немає навіть статичних кадрів. На задньому плані завжди відбуваються природні речі, начебто шевелящейся на вітрі трави, рухомих хмар, що летить пуху і листя. Природна краса — дуже важлива частина цього досвіду".

Для реалістичності боїв до роботи були залучені справжні майстри бойових мистецтв. Навіть самий перший червоний аркуш японського клена, показаний в трейлері, має особливе значення як, втім, і загальна картина. Щоб Ghost of Tsushima була достовірною, команда розробників кілька разів відвідувала справжній острів Цусіма, а в акторський склад були набрані в основному носії японської мови. Автори навіть запросили спеціальну людину, який стежив за достовірністю стародавнього японської мови. Для повного занурення в атмосферу Ghost of Tsushima ви зможете включити японську озвучку і субтитри на цікавому мовою.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner