Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus - знаходиться в розробці гра в жанрі шутер від першої особи, що розробляється українською компанією 4A Games і видавана Deep Silver. У грі будуть, як нові, так і старі монстри і мутанти.

Варти. Це знайомі нам мутанти з минулих частин ігор. І в грі Metro Exodus також будуть нам зустрічається. Поодинці вони не представляють для головного героя ніякої загрози, але якщо вони нападуть зграєю - буде біда.

Зверолюді. Новий вид мутантів який нам передусім ще не зустрічався. Дані мутанти походять від людей, так як у них дуже велику схожість з людиною. Орудують як поодинці так і зграями. Здатні використовувати камені в якості зброї і кидати їх у ворога. Селяться в основному в темних і покинутих будинках. Намагайтеся триматися на відстані від них і вбивати безшумним зброєю, що б не залучити іншу зграю.

  • Демони. Один з найнебезпечніших хижаків в грі. Ця крилата бестія не боїться ні кого, і з легкістю може розправитися з озброєним чоловіком і понести для його подальшого поїдання. Атакує він, захоплюючи жертву в свої кігті і піднімає на висоту, після чого кидає на землю. У більшості випадків після такого падіння жертви не виживають. В районах де живуть демони треба остерігатися відкритих ділянок і ретельно стежити за ситуацією в небі.

  • Креветка. Це ракообразный мутант, який мешкає поблизу водойм. Самки цих мутантів в основному оббирають у воді і при вигляді ворога плюються їдкою слизом на відстані. А самці мають дві великі клешні якими вони здатні як захищатися так і атакувати. За допомогою вогнепальної зброї їх клешні неможливо прострілити за рахунок дуже товстого і міцного панцира. Тут треба вибирати час для атаки. У момент коли він атакує він відкриває своє черево, яке ніяк не захищене.

    Вовк. Один з нових хижаків у грі. Тут його навіть до мутантів можна віднести, так як він по зовнішньому вигляді ніяк не змінився. Але все ж так само небезпечний, особливо якщо їх ціла зграя.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner