Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Менше ніж через два тижні відбудеться реліз знаменитого бойовика, який і на цей раз розробляє студія Treyarch. Будь-яка нова частина Call of Duty — це відразу кілька ігор в одній, де кожен може вибрати те, що йому подобається. Call of Duty: Black Ops 4 буде містити знайомий всім мережевий режим з особливою ставкою на тактичну взаємодію команди.

В Call of Duty: Black Ops 4 не буде сюжетної кампанії. Однією з головних особливостей режиму в Call of Duty: Black Ops 4 стане поява на карті зомбі - вони управляються штучним інтелектом і становлять досить велику загрозу: можуть просто загризти, або привернути увагу інших гравців.

В день релізу буде близько 20 персонажів, відрізняються вони лише зовнішністю, але деякі все-таки доведеться розблокувати, виконуючи окремі завдання або досягнувши певного рівня. Як і в будь-якій іншій королівської битві, екіпірування розкидана по всій карті випадковим чином. Крім класичного набору спорядження і унікальні предмети. Одночасно можна носити не більше двох основних видів зброї, а всі предмети, знайдені на карті, можна передавати іншим гравцям і просто викидати на землю. Також у пошуках здобичі можна обшукувати трупи. На початку матчу у гравців 150 одиниць здоров'я. Його можна відновлювати наборами першої допомоги і звичайними бинтами.

Реліз Call of Duty: Black Ops 4 відбудеться 12 жовтня на PS4, Xbox One і РС.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner