Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Доопрацюванням останнього сезону The Walking Dead від Telltale займеться компанія Роберта Кіркман

Доопрацюванням останнього сезону The Walking Dead від Telltale займеться компанія Роберта Кіркман

Компанія Skybound Entertainment оголосила, що займеться доопрацюванням четвертого сезону The Walking Dead від Telltale Games. Але всі деталі, у тому числі і дати виходу епізодів, будуть оголошені пізніше.


Ми ДУЖЕ раді оголосити, що уклали угоду з Telltale Games. Тепер ми можемо продовжити розробку The Walking Dead: The Final Season. Давайте закінчимо історію Клем! Чекайте більше подробиць найближчим часом.

 

Про це також повідомив журналістам засновник компанії Роберт Кіркман в рамках виставки Comic-Con 2018 в Нью-Йорку.

Перед тим, як я сюди прийшов, мені сказали, що ми успішно уклали угоду з Telltale Games. Наша компанія Skybound доведе четвертий сезон The Walking Dead від Telltale до кінця. Ми не можемо втратити Ендрю Лінкольна і Клементину в один і той же рік.

Skybound Entertainment заснував у 2010 році творець «Ходячих мерців» Роберт Кіркман для розробки та ліцензування серіалів, відеоігор і фільмів, пов'язаних з його роботами. Підрозділ Skybound Games було відкрито лише на початку 2018 року.

Останні два епізоди оригінальні розробники хотіли випустити 16 листопада і 18 грудня 2018 роки відповідно. Перші два з невідомих причин «тимчасово» видалили з цифрових магазинів, в тому числі і GOG. 22 вересня Telltale подала на банкрутство.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner