Кошик
280 відгуків
Наш Telegram! Не пропусти знижки та оновлення товару!Підписатись
Львів
+380632156020
+380678458816
Магазин відеоігор Good-Game

Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Про цю грі відомо не дуже багато, та й реліз її не так уже й близький і відбудеться в 2019 році. Обіцяють, що гра стане більш орієнтованою на жіночу аудиторію, подарувавши їм безліч яскравих персонажів прекрасної статі. Події цієї частини франшизи є приквелом до вже випущеного в 2003 році проектом, і оповідають про час ще до народження Пейдж і зеленоокої Нефрит.

Події Beyond Good & Evil 2 розгортаються все в тій же авторської всесвіту Міядзакі, але нею, що цікаво, не обмежуються, пропонуючи в рамках оригінальної концепції познайомитися і з іншими всесвітами світу. Світ, звичайно ж, безшовний, а масштаби локацій справді заворожують. Швидше за все, так само продовжать підтримувати як однокористувацький, так і багатокористувацький режими c деякими можливостями прокачування. Значно поліпшиться процес кастомізації, і в цілому буде доступний набагато більший вибір персонажів.

Конкретно по геймплею, набір команди тепер буде можливий після пропозиції рабам з атакованих кораблів приєднатися до себе. Стандартній системі сюжетних місій з додатковими квестами тут приділено величезну увагу, але, і тим геймерам, з якими проходження сюжетних місій здасться нудним, тут буде чим зайнятися: вони зможуть просто досліджувати планети, займатися збором ресурсів, а також спілкуватися з місцевим населенням.

Beyond Good & Evil 2 відразу заявлена як крос-платформний, причому, не виключено, що нею порадують не тільки PS4 і Xbox, але і Nintendo Switch. Точна дата виходу поки невідома, але багато експертів сходяться на думці, що чекати її варто не раніше 2019 року.

 

 

Інші новини