Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Про цю грі відомо не дуже багато, та й реліз її не так уже й близький і відбудеться в 2019 році. Обіцяють, що гра стане більш орієнтованою на жіночу аудиторію, подарувавши їм безліч яскравих персонажів прекрасної статі. Події цієї частини франшизи є приквелом до вже випущеного в 2003 році проектом, і оповідають про час ще до народження Пейдж і зеленоокої Нефрит.

Події Beyond Good & Evil 2 розгортаються все в тій же авторської всесвіту Міядзакі, але нею, що цікаво, не обмежуються, пропонуючи в рамках оригінальної концепції познайомитися і з іншими всесвітами світу. Світ, звичайно ж, безшовний, а масштаби локацій справді заворожують. Швидше за все, так само продовжать підтримувати як однокористувацький, так і багатокористувацький режими c деякими можливостями прокачування. Значно поліпшиться процес кастомізації, і в цілому буде доступний набагато більший вибір персонажів.

Конкретно по геймплею, набір команди тепер буде можливий після пропозиції рабам з атакованих кораблів приєднатися до себе. Стандартній системі сюжетних місій з додатковими квестами тут приділено величезну увагу, але, і тим геймерам, з якими проходження сюжетних місій здасться нудним, тут буде чим зайнятися: вони зможуть просто досліджувати планети, займатися збором ресурсів, а також спілкуватися з місцевим населенням.

Beyond Good & Evil 2 відразу заявлена як крос-платформний, причому, не виключено, що нею порадують не тільки PS4 і Xbox, але і Nintendo Switch. Точна дата виходу поки невідома, але багато експертів сходяться на думці, що чекати її варто не раніше 2019 року.

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner