Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Spyro Reignited Trilogy

Spyro Reignited Trilogy

Нас чекає повністю перероблена графіка, система збережень і перезаписанная музика. Спочатку збірник Spyro Reignited Trilogy повинен був вийти 21 вересня. Причиною затримки може бути бажання видавця вмістити на диск більше обсягу трилогії, так як раніше було оголошено про те, що Spyro 2: Ripto's Rage! і Spyro: Year of the Dragon доведеться завантажувати з Інтернету навіть у разі роздрібної версії. «Все в Toys for Bob сильно пишаються тим, що відроджують оригінальну трилогію Spyro через всі ці роки, — сказав співголова студії Підлогу Ян (Paul Yan). — Ми глибоко віддані цим іграм, тому вирішили перенести дату виходу Spyro Reignited Trilogy на 13 листопада 2018 року».

Нещодавно на просторах YouTube з'явилася нова геймплейна запис збірника ремейків Spyro: Reignited Trilogy від студії Toys for Bob, в якій демонструється повне проходження рівня Breeze Harbor з оновленої версії Spyro 2: Ripto's Rage! Оновлена версія класичної гри про милого дракончика Спайро виглядає дуже навіть непогано.

Spyro Reignited Trilogy поки анонсований тільки на Xbox і PlayStation One 4, але на офіційному сайті знаходили згадки про ПК і Nintendo Switch, так що перенесення може бути пов'язаний і з тим, щоб випустити збірку відразу на всіх платформах. Як би те ні було, Підлозі Яну ще є що сказати.

«Я дійсно сподівався, що ви врятуєте драконів і підпалити риноков раніше, але трилогії потрібно ще трохи любові і турботи. У листопаді, коли ви будете досліджувати Королівства драконів, Авалар і Забуті світи, ми впевнені, ви погодитеся, що очікування було варте того», — доповнив він. Spyro Reignited Trilogy включає в себе оновлені графічно і геймплейно Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! і Spyro: Year of the Dragon.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner