Кошик
454 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Судячи по трейлеру, в плані сюжету RDR2 нагадує Grand Theft Auto V — на цей раз на чергове пограбування друзів підбиває не Майкл, а Датч ван дер Лінде, лідер відважної банди. Мовляв, ось ще одне велике діло — і можна буде розсудливим та зажити приспівуючи!

Релізний трейлер Red Dead Redemption 2!

Журналіст видання Vulture побував у Rockstar Games, поговорив з засновником компанії Деном Хаузер (Dan Houser) і підготував об'ємний матеріал, у якому згадує цікаві факти про гру — наприклад, тривалість Red Dead Redemption 2 і обсяги сценарію. Якщо вірити журналісту, проходження гри займе приблизно 60 годин. Могло б і 65, але 5 годин контенту довелося порізати. Скажімо, в певній сюжетній точці головний герой Артур Морган мав два любовних інтересу. Однак, як говорить Ден Хаузер, одна з романтичних ліній не вписувалася в оповідання як треба, тому від неї позбулися.

 

У фізична видання гри входять два диска. У контексті новини про гігантському обсязі RDR2 згадка двох «блюреев» нітрохи не дивно.

Реліз Red Dead Redemption 2 на PlayStation 4 і Xbox One відбудеться 26 жовтня. У листопаді ж запуститься «бета» Red Dead Online.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner