Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Реліз Days Gone перенесено на квітень!

Реліз Days Gone перенесено на квітень!

Після E3 2018 стало відомо, що саме 22 лютого 2019 року стартують відразу три (можливо - чотири великих блокбастера, однак тепер їх залишилося лише двоє. Одним з топових блокбастеровв повинен був стати байкерський бойовик Days Gone. За підсумком дату релізу змістили і тепер він вийде не 22 лютого, а 26 квітня 2019 року.

Офіційна причина банальна: Bend Studio потрібно трохи більше часу на заключну полірування. Days Gone — ексклюзив для PlayStation 4. Головний герой ганяє на мотоциклі по відкритого світу і б'ється з величезними полчищами заражених. Крім того, протагоністу належить дати відсіч іншим людям, шукати цінні ресурси і виживати в умовах непередбачуваної погоди.

На 22 лютого 2019-го намічені релізи Anthem, Metro: Exodus і, за деякими даними, Crackdown 3. Однак, офіційно дата виходу Crackdown 3 звучить як «лютий 2019-го», без точного дня. Кажуть, що вона в підсумку повинна стартувати 28 лютого. Таким чином, у великій битві 22 лютого залишається всього два бійця — Anthem і Metro: Exodus. Причому у Anthem реліз буде розпливатися: для передплатників Origin Access Premier повна версія гри стане доступна вже 15 лютого.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner