Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Гайд. Як в Red Dead Redemption 2 знайти НЛО

Гайд. Як в Red Dead Redemption 2 знайти НЛО

Журналіст VG247 докладно розповів, як і де в Red Dead Redemption 2 можна знайти НЛО, і наочно показав всі необхідні для цього дії у відповідному ролику. Гравцям доведеться трохи помандрувати!

Для початку на карті потрібної знайти ранчо Emerald. Трохи вище від нього, між літерами «N» і «Про», є невелике озеро — якраз туди і потрібно відправитися. Там ви знайдете скромну
хатину з мертвими культистами. Всередині, на столі біля каміна, лежить записка. Візьміть її.

Схоже, автор листа трохи рушив розумом. За його словами, культісти відкинуть свою смертну оболонку, і космічний корабель забере їх душі в інший вимір, де вони зможуть жити в світі до двох тисяч років!

 

Далі вам потрібно знайти гору Shann (вона позначена на карті) і забратися на вершину, а потім пройтися по всьому гірському хребту. Після можна повертатися в зруйновану халупу, але тільки спочатку переконайтеся, що настала ніч!

Якщо ви зробили все правильно, то після того, як ви в неї зайдете, вона осяється зеленим світінням. Вийдіть на вулицю і подивіться на небо — ви побачите справжній інопланетний корабель!

Red Dead Redemption 2 вийшла 26 жовтня 2018 року на PS4 і Xbox One. Трохи раніше стало відомо, що Rockstar Games додала в гру «легальні» чит-коди, які можна активувати прямо з меню гри.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner