Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Diablo 4 вже незабаром!

Diablo 4 вже незабаром!

Є інформація, що Blizzard відмінила інші проекти, включаючи шутер від першої особи StarCraft, щоб співробітники могли зосередити ресурси на грі про підземелля, пише wccftech.com.

За даними відомої французької газети Le Monde, Diablo 4 дійсно показали рядовим співробітникам Blizzard. Велика частина статті Le Monde розповідає про недавні звільнення в Blizzard Versailles, але в ній згадується, що співробітники Blizzard були знайомі з презентацією Diablo 4.

«Що стосується майбутнього ... Різні команди розробників всередині самої Blizzard Entertainment вже мали можливість подивитися презентацію довгоочікуваної Diablo 4 і знають, що новий Overwatch вже в розробці. Але жодна з цих ігор не вийде до 2020 року ...», — розповів неназваний розробник Blizzard Versalles.

Раніше інсайдер Джейсон Шрайер повідомляв, що Blizzard скасувала шутер по всесвіту StarCraft на користь нових Diablo і Overwatch. Згідно з його джерелами, зараз компанія планує представити обидві дрв у листопаді - на BlizzCon. Альо плани можуть змінитися.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner