Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Як виглядали ігри 20 років тому?

Як виглядали ігри 20 років тому?

Масово індустрія відеоігор почала розвиватися більше 20 років тому. За цей період ігри зазнали багато трансформацій, але безсумнівно графіка змінилася найбільше. Якщо порівняти гру, приміром, 1996-го року з сучасною, то вдосконалення графіки просто надзвичайні. Звісно, штучний інтелект, механіка, фізика та інші складові також значно поліпшилися. Давайте поглянемо на декілька ігрових франшиз, та порівняємо перші частини з 90-х, ранніх 2000-х років з сучасними їхніми версіями.

 

Як виглядали ігри 20 років тому?

Tomb Raider 1996 vs Tomb Raider 2015


Tomb Raider вперше з'єднання явилася на PlayStation One у далекому 1996-му. Тоді, звісно, ніхто не знав цю гру, але то був старт дуже вдалої франшизи. Вісь, власне, як виглядав оригінальний Tomb Raider:

Tomb Raider 1996

Після дебюту, графіка Tomb Raider зазнавала багатьох змін у різних частинах, але найсуттєвіші зміни відбулися у 2013 році. А ось як виглядає остання частина серії 2015-го року Rise of the Tomb Raider:

Rise of the Tomb Raider

Майже за 20 років Лара Крофт отримала вигляд реальної людини зі справжніми емоціями. І, як видно з подряпин та бруду на тілі, - її довгі пригоди не були простими. Але зовнішність дівчини від цього не постраждала, навпаки, шкірного разу вона ставала привабливішою та реалістичнішою. Тільки поглянь, у 1996-му Лара необережним рухом могла й виколоти комусь око своїми грудьми.

 

Halo 2001 vs Halo 2015


Серії Halo налічується вже 17 років. Все почалося з Halo Combat Evolved на початку 2000-х, як раз, коли був бум якісніх 3D-ігор. На тій годину Halo Combat Evolved виглядав приголомшливо. Гра мала красиві локації, а об'єднання роз'ємні моделі виглядали деталізованими:

Halo Combat Evolved

Звісно, зараз для нас гра виглядає кострубато, текстури мають жахливу якість. Для порівняння давайте поглянемо на Halo 5: Guardians - поки останню гру з серії, що вийшла у кінці жовтня 2015 року:

Halo 5: Guardians

Для більш точного порівняння графіки ігор Halo різних часів, давайте поглянемо на Halo Combat Evolved Anniversary - це та сама Halo Combat Evolved, альо з переробленою візуальною частиною, що вийшла у листопаді 2011 року. Вісь невеличке відео для порівняння дрв у 2001-у та 2011-му роках:


 

Grand Theft Auto vs Grand Theft Auto V


Grand Theft Auto – надзвичайно популярна серія ігор про злочинця, якому дозволено вільно пересуватися по вулицях міста та виконувати різноманітні завдання. Це просто неймовірний факт - остання гра франшизи Grand Theft Auto V вийшла на консолях 2013-го року, а на PC у 2015-му, але у 2017-му році продовжувала бити рекорди продажів і встановила позначку у більше, ніж 85 мільйонів проданих копій! GTA V поступилася у продажах лише Tetris та Minecraft.
А чи пам " ятаєш з чого все починалося? Перша частина GTA з'єднання явилася у 1997-му році. Гра мала 2D графіку, а гравець споглядав на все з висоти пташиного польоту:

Grand Theft Auto

Звісно за 17 років гра змінилася кардинально. Вісь як виглядає GTA V:

Grand Theft Auto V

Варто декілька слів сказати, що змінилася не лише візуальна частина гри. З кожною серією GTA збільшувалися міста, надавалося більше свободи дій, урізноманітнювалися місії, зазнавали змін транспорт, радіо, спосібі комунікації... Одним словом з кожною версією – малі купу всього нового, але кожного разу це було надзвичайно цікаво.

 

Mortal Kombat 1992 vs 2016


Mortal Kombat завжди була однією з найбрутальніших відеоігор в історії. Хоча, у 1992 році розробникі американської студії NetherRealm не мали змоги достовірно передати криваві сцени, аби шокувати гравців. Вісь як виглядала фатальна розправа (чи як зазвичай називали «фаталіті») з суперником у 1992-у році:

Mortal Kombat

Насправді, такі кінцівки виглядали досить жахливими, але їх навіть порівняти неможливо з «фаталіті» в Mortal Kombat X. Вісь наочний приклад:

Mortal Kombat

І справа тут не лише у добре промальованих органах, що розлітаються навкруги, у персонажах з чудовими прийомами, у красивих локаціях, але й також у креативності, якої набули розправи.
 

Battlefront 2 2005 vs Battlefront 2 2017


Нова Battlefront 2 – це яскравий приклад того, як графіка може змінитися за десять років. Першочергово гра вийшла у 2005-му році на Xbox, а оновлена Battlefront 2 з'єднання явилася у 2017-го на Xbox One та PS4.
Вісь як виглядала Battlefront 2 у 2005-му:

Battlefront 2 2005

А так у 2017-му:

Battlefront 2 2017

Розробникі на славу постаралися, аби поліпшити картинку Зоряних Війн, хоча треба віддати належно й апгрейду аудіо-складовій.
Безперечно, Battlefront 2 – це кінематографічний шедевр. Альо з іншого боку, дуже шкода, що за 12 років бізнес-індустрія відеоігор так змінилася: нова гра 2017 року можливо і виглядає краще, проте грати все ж цікавіше у оригінальні Зоріні Війни.
 

Що далі?


Ну як, ти вражений змінами, що відбулися з відеоіграми за 20 років? Власне, мене хвилює одне важливе питання – як будуть виглядати відеоігри через 20 років? Чи можливо досягнути такого ж прогресу, як за останні 20 років? Адже на сьогодні відеоігри дуже близькі до того, щоб мати реалістичну, «життєву» картинку. Можливо майбутнє за віртуальною реальністю, реалістичною шкірою, нескінченною деталізацією..?

Автор: gameua.net

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner