Кошик
470 відгуків
Львів, Україна
+380 (98) 971-82-60
Магазин відеоігор Good-Game

Все що відомо про очікуючу Resident Evil Village

Все що відомо про очікуючу Resident Evil Village

Resident Evil Village


В цей час, мізерних релізів хороших ігор, Resident Evil Village (це офіційна назву гри, але по факту це RE 8 або RE VIII, що також зазначено на офіційній обкладинці гри) стане справжнім ковтком свіжого повітря для нашої геймерської спільноти. Що ж відомо на даний час про цю гру?

Сюжет


Гра є прямим продовженням історії, що завершилася в попередній частині. Ітан з Мією намагалися викреслити з їхнього життя все що сталося в Resident Evil VII, і почали жити спокійним життям, народили доньку Розмарі, і все налагоджувалося. Як раптом в їх будинок вривається Кріс (персонаж, що в попередній частині допоміг нам врятувати дружину), вбиває Мію і викрадає нашу дочку. Що з ним сталося, чому він змінився нам належить дізнатися. На обкладинці, до речі кажучи, Кріс намальований наполовину перевертнем.

Можемо припустити кілька припущень, з яких:

1) Це був не ваш рятівник, а лише істота що прикидається ним.

2) Кріс став вашим ворогом, а дитина несе цінність для його цілей.

Але що гадати, Capcom часто вміють хитро перекрутити сюжет.

Що ж, вирушаємо в містичну Трансільванію, що знаходиться в Румунії, де будуть знаходиться розгадки на всі наші запитання.

Стилізація


Ласкаво просимо, в великі готичні замки, холодні села, і в часи правління династій. У цій частині відкривається досить багато цікавих ліній.

По-перше, гра робить відсилання до оригінальних «канонічних» частин Обителі зла, нам показують логотип «Амбрелла» в зародку, чи означає це, що нам належить дізнатися, де взяла початок історія зловісної корпорації?

Також, чимало важливу роль відіграє гучна леді Альцине Дімітреску - господиня замку, і пані трьох жризь, названих дочками. Жриці перевтілюються в комах, в той час як Дімітреску відрощує величезні пазурі. Ось і починається паранормальщина.

Показують нам і герби чотирьох аристократичних династій, які об'єднані логотипом «Амбрелла».

Геймплей


Дії гри відбуваються від першої особи і буде в жанрі «survival horror». Дефіциту зброї і боєприпасів не виявляється, також в додатковому арсеналі знищення ворогів ми бачимо вибухонебезпечні бочки і удари ногою, що здатні відкидати ворогів подалі. Графіка, звичайно ж, на високому рівні. Зустрічається дуже багато скриптів, де дії в грі відбуваються, стаючи на задану точку, і без цього ви не просунетеся далі по грі. Практичні всі дані взяті з Демо версії Maiden, яка доступна для власників Playstation 5. Для гравців на PS4 вона, на жаль, не доступна.

Мультиплеєр


Для всіх, хто купив основну частину гри - в подарунок ви отримаєте і мультиплеєрну частину під назвою Re: Verse. Вона як завжди невдала, з незрозумілими жирними контурами персонажів, їх пропорції ... Спробуєте самі, але всі ми звикли, що мультиплеєр в Резидент Івелі це сміх :)

Реліз даної гри буде на практично всіх платформах (Xbox Series S / X, Xbox One, PC, Playstation 4 і 5) 7 травня 2021 року. Оформити попереднє замовлення або купити цю гру ви можете в інтернет-магазині відеоігор Good-Game натиснувши сюди.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner